KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11222268
nr 1122 2268
Blandteknik
Sven Inge Höglund (1935-2008), komposition, signerad, motivet: 44x61
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 20:37:30
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)